Fatih Terim, Yılmaz Vural'a ne dedi?

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in maçtan sonra kendisine söylediği cümleyi açıkladı.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Fatih Terim, Yılmaz Vural'a ne dedi?
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Kasım 2012 21:17
Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural Galatasaray maçının ardın Fatih Terim'in yanına geldiğini ve kendisine 'Senin adına üzülüyorum' dediğini söyledi.

Yayıncı kuruluş Lig TV'ye konuşan Vural, "Geçen hafta söyleyecek bir şey bulamıyorum. Gayet iyi oynadık. Penaltıyı oyuna sonradan giren Köksal'a kullandırmayı tercih ettik. Köksal'ı penaltı olarak seçtik. İyi oyuncu ve hep atıyor. 'Ivesa'nın kullanabilir mi?' sorusu saçma. Bu adam da penaltı atan adam ve kaleci tuttu. Geçen hafta da kaçırdık, bu hafta da kaçırdık. Atsak 4 puan alacaktık" dedi.

Galatasaray Teknik Direkötürü Fatih Terim maçtan sonra yanına geldiğini belirten Yılmaz Vural, "Sevgili Fatih maçtan sonra 'Olacak iş değil, kendi adıma seviniyorum ama senin adına çok üzüldüm" dedi. Üzülüyorum hakikatten üzülüyorum, Her tarafım ağrıyor. Çocuklarımı tebrik ediyorum. Daha 13. haftadayız. Takımın performansı böyle iyi olursa kalan 12 puanı alabiliriz. Üzülüyoruz ama bir yerde de seviniyoruz; takım olduk. Taraftara da teşekkür ediyoruz, bizi iyi şekilde desteklediler. Galatasaray'ı da galibiyetten dolayı kutluyorum" ifadelerini kullandı.


Sonuçlanan Transferler
Tümü
TÜMÜ