Dilara "korkusu!" Bir garip tedirginlik!..

Wesley Sneijder'in eşinin geçmişte oynadığı bir film üzerinden yapılan yorumlarda oyuncunun Türkiye'de zorlanabileceği öne sürülüyor. Bu iddialar Hollanda ve İtalyan basınına ait.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Dilara 'korkusu!' Bir garip tedirginlik!..
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Ocak 2013 10:29
Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder'in Galatasaray'a transferi gündemdeki yerini korurken oyuncunun eşi Yolanthe Cabau ile ilgili de her gün yeni bir haber çıkmaya devam ediyor.

İlk olarak Sporx'in önceki gün sinema oyuncusu olan Yolanthe'nin 2006 yılında yer aldığı bir kısa film ve görüntülerini hatırlatarak yaptığı özel detay haber İtalya ve Hollanda'da büyük yankı uyandırdı.

SPEKÜLASYON YARATMA PEŞİNDELER

Hollanda ve İtalyan basını filmin cüretkar olduğunu savunurken bu görüntülerin Yolanthe için Türkiye'de sorun yaratabileceği yönünde spekülasyonlar yaratıyor. Sorular Cabau'nun Türkiye'de nasıl karşılanacağı yönünde. Türkiye'de ise Cabau'ya herhangi büyük bir tepki yok.

2006 yılında "Turkse Chick" adlı kısa bir filmde kapalı bir kız olarak "Dilara" rolünü oynayan Yolanthe Cabau'nun bu filminin cüretkar olduğu öne sürülüyor. Yankı yaratan bu haberimizle ilgili Hollanda'nın büyük medya kuruluşu SBS ile görüşme yapıldı ve özel yayınına katıldık. Gelişmeler ve ayrıntılar yakında Sporx'te olacak.

İşte onlardan bazıları...GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam