Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Waiters: "Bazen gerçekleri içimde tutmak zor"

Miami Heat guardı Dion Waiters, az süre almasının sonucunda bulunduğu küfürlü ifadeden sonra, "bazen gerçekleri içimde tutmak zor" açıklamasını yaptı.

Haber; Sporx.com
Miami Heat guardı Dion Waiters, az süre almasının sonucunda bulunduğu küfürlü ifadeden sonra, "bazen gerçekleri içimde tutmak zor" açıklamasını yaptı.

Heat, Waiters'a oyun süresinin yetersiz olduğu hakkında düşüncelerini küfürlü bir şekilde belirttiği için, "takıma zarar vermemek" için açıklanamayan bir miktar para cezası vermişti.

Başantrenör Erik Spoelstra, Waiters'ın davranışlarının "kabul edilemez" olduğunu söyledi:

"Açıkçası, kabul edilebilir bir davranış değil, özellikle de geçen gece yaşadığımız hayal kırıklığı yaratan mağlubiyetten sonra."

27 yaşındaki Waiters, hayal kırıklığını ifade edebildiği için para cezası ile yaşayabileceğini söyledi:

"Bazen gerçeği ve hissettiklerinizi içinizde tutmak zordur. Bazen en iyisi, içinizi dökerek önünüze bakmaktır. Ben bir hata yaptım, ama günün sonunda bununla yaşayabilirim çünkü bir şeyleri içinizde tuttuğunuzda ve biriktiğinde, size yük olmaya başlayabilir."