Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lillard'ın G.O.A.T. tercihi net: "MJ"

Portland Trail Blazers süperstarı Damian Lillard, Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan'ın tüm zamanların en iyi oyuncusu olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Portland Trail Blazers süperstarı Damian Lillard, Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan'ın tüm zamanların en iyi oyuncusu olduğunu söyledi.

G.O.A.T. tartışmalarında birçok kişi Jordan'ı bu unvana layık görürken, Kareem Abdul-Jabbar ve LeBron James gibi bu tabiri hak ettiğine inanılan başka oyuncular da bulunuyor.

Örneğin, Detroit Pistons çaylağı Cade Cunningham birkaç ay önce Jordan yerine LeBron'u G.O.A.T. olarak gördüğünü belirtirken, efsane isim Hakeem Olajuwon, zamanında Jordan'ın James'ten çok daha üstün bir oyuncu olduğunu belirtmişti.

Dame'in, yakın zamanda bir Twitter kullanıcısının kendisine yönelttiği "Sence G.O.A.T. kim?" sorusuna yanıtı ise, oldukça net oldu:

"MJ."

Dame daha önce Jordan'ın gelmiş geçmiş en sevdiği oyuncu olduğunu da söylemişti.