Herkes onun transferini merak ediyor!

Manchester City'nin İtalyan yıldızı Mario Balotelli hakkında transfer açıklaması geldi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Herkes onun transferini merak ediyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Ocak 2013 15:05
İtalya Serie A takımlarından AC Milan'ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Manchester City'nin İtalyan yıldızı Mario Balotelli hakkında, İngiliz ekibinin menajeri Roberto Mancini açıklama yaptı.

Manchester City'nin sahibi Şeyh Mansur'un Balotelli'yi çok sevdiğini, antreman sonrası basın mensuplarına söyleyen Mancini; "Mario'nun takımda kalacağını düşünüyorum. Ancak, gelecek konusunda neler olacağı Mario'ya bağlı. Şeyh Mansur, Mario'ya tutkuyla bağlı. Çünkü, Mario'nun City'i dünyaya tanıttığını ve yeteneğinin olağanüstü olduğunu düşünüyor. Tabii, başka şeyleri de düşünmek lazım. Mario bu kulüp için büyük bir yatırım ve kimse parasını camdan dışarı atmak istemez." diyerek Balotelli'nin transfer olmasının oldukça zor olduğunu ifade etti.

Mancini, Balotelli'nin performansı kötü olduğu zaman taraftarların tepkisinin de sert olduğunu ve yıldız oyuncuyla arasındaki ilişkinin hep iyi olduğunu söyledi.

İtalyan çalıştırıcı, "Bazen zor günler geçirsek bile Balotelli aram her zaman iyi olmuştur. Onu seviyorum çünkü biz onunla Inter'den beri, uzun zamandır birlikteyiz. Onun nasıl büyüdüğünü gördüm." diyerek Balotelli'yle arası bozuk olduğu iddialarını da yalanladı.

Balotelli'nin şu an en önemli probleminin futbol dışındaki hayatı olduğunu söyleyen Mancini, özel hayatını disipline etmesi durumunda Mario Balotelli'nin çok daha iyi bir oyuncu olacağını söyleyerek sözlerine son verdi.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam