Drogba: "Lukaku, ayakkabı numaramı biliyordu! Oğlum gibi"

Bir dönem Marsilya, Chelsea ve Galatasaray formaları giyen Didier Drogba, Romelu Lukaku'nun Manchester United'dan ayrılışına ilişkin konuştu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Drogba: 'Lukaku, ayakkabı numaramı biliyordu! Oğlum gibi'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Ekim 2019 16:49
Bir zamanlar Chelsea, Marsilya ve Galatasaray formalarını da terleyen dünyaca ünlü golcü Didier Drogba, Manchester United'ın Lukaku'yu İnter'e satmasını eleştirdi.

Eski golcü, yaptığı açıklamada, "Lukaku benim için bir oğul gibidir. Chelsea'ye geldiğinde hemen iletişim kurdum. Benim hakkımda her şeyi biliyordu, gollerimin herhangi birini detaylıca anlatabiliyordu! Üstelik kaç numara ayakkabı giydiğimi de biliyordu!" dedi.

Drogba, konuşmasının devamında, "Ancak, elbette iletişimimizin nedeni beni çok iyi tanıması değildi. Aksine, Romelu'nun kişiliğinden dolayı olmuştu. O, her zaman saygı gösteren harika bir adam. Öğrenmeye hazır ve tavsiyelerde bulunduğumda daha da mutlu oluyor. Hala onunla iletişim halindeyiz, istediği zaman beni arayabileceğini biliyor." dedi.

"LUKAKU ELEŞTİRİSİ ÖNYARGI"

Manchester United taraftarının Lukaku eleştirileri ilgili de konuşan Drogba, "Lukaku eleştirisi önyargı. Ancak, zamanla taraftarlar ne kadar hatalı olduklarını anlayacaklar. Romalu, henüz üst seviyeye ulaşmadı ancak şimdi daha iyi, daha da iyi olmaya başlıyor." dedi.

Tümü
TÜMÜ