Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Towns: "Thibodeau'nun gençlere yaklaşımı, saygısızlıktı..."

Karl-Anthony Towns, Minnesota Timberwolves'un başantrenörü Tom Thibodeau'nun genç oyunculara davranış tarzının, "saygısızlık ve gelişmeleri karşısında bir tokat" olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com
Karl-Anthony Towns, Minnesota Timberwolves'un başantrenörü Tom Thibodeau'nun genç oyunculara davranış tarzının, "saygısızlık ve gelişmeleri karşısında bir tokat" olduğunu söyledi.

23 yaşındaki Towns, yeni koç Ryan Saunders için oynamaktan heyecan duyduğunu belirtti:

"Harika bir ön ofise sahip olduğum için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Harika bir koçluk ekibim var. Şu anda yetenekli, tecrübe sahibi ve kültür açısından, oyundaki en iyi koçluk ekibine sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Ve burada inşa ettiğimiz kültür özel bir şey. Bu yüzden çok mutluyum. Şimdi sahip olduğumuz kültüre Jarrett Culver ve Jaylen Noel'ı da eklediğimiz için memnunum. Bundan önceki durumun, onlar için çok faydalı olabileceğini düşünmüyorum."

"THIBS'İN YAPTIĞI SAYGISIZLIKTI..."


Towns, "önceki durum" derken, eski koç Tom Thibodeau liderliğindeki Timberwolves'a atıfta bulunurken, Thibs'in oyuncuların gelişimini önlemesi fikri hakkında nasıl düşündüğünü anlattı:

"Saygısızlık ve gelişimleri karşısında bir tokat. Ve ben onların sadece oyuncular olarak değil, bir insan ve bir adam olarak da geliştiklerinden emin olmak isterim. Burada da bunu yapmak için buradayız. Minnesota'da, Ryan ve benim için en önemli şeylerden biri olan kültürümüzün, sadece basketbol üzerine kurulu olmadığından emin olmalıyız. Bu bir aile ortamı. Minnesota'da yaptığımız her şey bir aile çevresinde olmak zorunda. Bir aile desteği ve aile düşüncesi olmalı. Ve insanların kişiliğini, karakterlerini inşa ederek, kendilerini daha fazla göstermeleri... Onlara basketboldan daha fazlası olduklarını aşılamak... "