Sneijder'in gizli planları!

Galatasaray'ın transfer etmek için görüşmelerini sürdürdüğü fakat halen cevap alamadığı Hollandalı yıldız Wesley Sneijder'in neden kararını geciktirdiği hakkında bir iddia ortaya atıldı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Sneijder'in gizli planları!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 17:03
Uzun süredir Galatasaray'ın kadrosuna katmak için uüraş verdiği ve transferi için Inter ile anlaşma sağladığı Wesley Sneijder'in hala bir cevap vermemesi hakkında ortaya farklı bir iddia atıldı.

Sky Italia'da yer alan habere göre Hollandalı yıldızın cevabını geciktirmesinin nedeni hem kontrat detaylarıyla ilgilenmesi hem de daha büyük bir Avrupa takımından teklif beklmesi olarak gösterildi. Haberde ayrıca, Sneijder'in başka bir büyük ligden teklif gelmesi halinden Galatasaray'dan ayrılabileceğine dair bir madde koydurmak istediği de iddia edildi.

İtalyan ve İngiliz basınında dolaşan haberlerde Wesley Sneijder'in, İngiltere Premier League takımlarından teklif beklediği ve bu ligde futbol hayatını sürdürmek istediği iddia edilmişti. Bu takımlar arasında Tottenham, Liverpool ve Manchester United'ın isimleri geçmişti.Tümü
 Reklam