Nuri: "Liverpool'a para için..."

Real Madrid'den 1 seneliğine Liverpool'a kiralanan Nuri Şahin Liverpool'a transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Nuri: 'Liverpool'a para için...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Eylül 2012 14:30
Uzun süre Real Madrid'den ayrılacağı konuşulan Nuri Şahin, kendisine ilgi gösteren Arsenal'i değil Liverpool'u seçmişti.

Her ne kadar Liverpool'a transfer olmasında Mourinho'nun etkili olduğu iddia edilse de son günlerde Nuri Şahin'in para için Arsenal'i değil Liverpool'u seçtiği konuşulmaya başlandı.

Bu iddialara cevap veren Nuri, "Liverpool'a geldim çünkü benim için kariyerimi tekrar yükselişe geçirebileceğim en iyi yer burası. Benim para için bir yere gideceğimi söyleyenler beni tanımıyrolar." dedi.

Sözlerine devam eden milli futbolcumuz, "Eğer parayı düşünseydim burada olmazdım. Burada kazandığımın 3 katını kazanabileceğim teklifler vardı fakat ben parayı umursamıyorum. Eğer kariyerimde herşey yolunda giderse çok para kazanacağımı zaten biliyorum. Buraya gelmemin tek nedeni burada forma şansı bulacağımı bilmem. Bana güvenen bir hocaya sahibim ve çok büyük bir kulüpteyim."

Yetenekli futbolcu ayrıca Brendan Rodgers'ın futbol felsefesinin kendisine Borussia Dortmund'daki teknik direktörü Jürgen Klopp'u hatırlattığını ve Rodgers'a hayran olduğu söyledi.Tümü
EN ÇOK OKUNANLAR
TÜMÜ