Lionel Messi bile bu habere şaşırdı!

Araştırmalara göre şu ana kadar 280 gol atan Lionel Messi, 1, 2, 10, 14, 15 ve 61. dakikalarda fileleri hiç havalandıramadı! Genç yıldız gözünü şimdi bu sayılara dikti

Haber; Takvim
Abone Ol
Lionel Messi bile bu habere şaşırdı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Eylül 2012 11:11
Lionel Messi... Birçok futbol adamına göre şu anda dünyanın en büyük yıldızı. Genç yaşına rağmen Barcelona forması altında kırılmadık rekor bırakmayan Arjantinli yıldız rakipleri için de adeta korkulu bir rüya.

İLGİNÇ BİR ARAŞTIRMA
Kariyerinde 388 resmi maça çıkıp 280 gol atan Messi'nin nasıl durdurulabileceği şu ana kadar kimse tarafından bulunamadı. Fakat yapılan bir araştırma ilginç bir gerçeği ortaya çıkardı. Araştırmaya göre 280 kez fileleri havalandırma başarısı gösteren Messi'nin gol atamadığı dakikalar var!..

TEHLİKESİZ DAKİKALAR!
Genç yıldızın forma giydiği 380 maçta 1, 2, 10, 14, 15 ve 61. dakikadalarda şu ana kadar gol atma başarısı gösteremediği belirlendi. Bu rakamlar bir bakıma, rakipler için "Tehlikenin olmadığı an" anlamına da geliyor. Futbol otoriteleri bu rakamlar için "Tamamen tesadüf. Yakında bu dakikalarda da Messi gollerini atacaktır" yorumunu yaptı.

MESSI DE ŞAŞIRDI
Messi ise olaya daha farklı bir şekilde yaklaştı. Araştırmadan çıkan sonuçların kendisini çok şaşırttığını söyleyen yıldız futbolcu, "Bu güne kadar hangi dakikada gol adamadım diye hiç düşünmemiştim. Şimdi bu dakikalarda da fileleri havalandırmak istiyorum" şeklinde konuştu.

ŞANS OYUNU OYNAYIN!
Sosyal medyada yapılan esprili yorumlarda Messi'nin gol atamadığı dakikaların şanslı numaralar olduğu ve şans oyunlarında denenmesi gerektiği ifade edildi.

İNİESTA HAKETMİŞ
UEFA'da yılın futbolcusu ödülünü bu kez takım arkadaşı Andres Iniesta'ya kaptıran Lionel Messi mütevazi açıklamalar yaptı. Arjantinli yıldız, "Euro 2012'nin yıldızıydı. Bence bu ödülü haketti" dedi.Tümü
TÜMÜ