Liverpool, büyük itiraf: "Para yok"

İngiltere Premier League'de istediği sonuçları almaktan uzak kalan ve taraftarların büyük transferler beklediği Liverpool'un sahibi John W. Henry twitter'da ilginç bir diyaloğa girdiği iddia edildi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Liverpool, büyük itiraf: 'Para yok'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Ocak 2013 15:25
Sezon başında takımın başına Brendan Rodgers'ı getirenve daha çok genç oyunculardan kurulu bir kadroyla maçlara çıkan Liverpool'da taraftarların transfer beklentisine kulübün sahibi John W. Henry'den ilginç bir cevap geldi.

Galatasaray'ın transfer etmek için cevap beklediği Wesley Sneijder'in Liverpool'a transfer edilmesini isteyen bir taraftar, twitter üzerinden kulübün sahibi John W. Henry'e "Eğer mümkünse Wesley Sneijder'e teklif yapın. O çok kaliteli bir oyuncu ve Liverpool'a gelmek istiyor." şeklinde bir tweet attı.

Henry'nin bu tweete cevabı ise kısa ve net oldu: "Para yok." Fakat bu tweet atıldıktan kısa bir süre sonra silindi. Tweet'te dikkat çeken bir diğer detay ise normalde yazdıklarında dil bilgisi kurallarına dikkat eden Henry'nin bu cevabında bazı gramer hatalarının bulunmasıydı. Bu nedenle ortaya Henry'nin twitter hesabının başkalarının eline geçtiği iddia edildi fakat konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Ayrıca bu tweet'in bir Liverpool taraftarı tarafından atıldığı ve sahte olduğu da iddia edildi.

İşte o tweetler:GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam