Yeni bir açıklama

Inter Başkanı Moratti, Refik Arkan'ın "Sneijder bugün karar verecek" açıklamasına destek çıktı ve "Sneijder profesyonel bir şekilde bugün karar vermeli" ifadesini kullandı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Yeni bir açıklama
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 14:17
Galatasaray, Wesley Sneijder'in transferinde artık geri sayıma başladı! Sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Refik Arkan'ın "Sneijder kararını bugün - 14 Ocak - verecek" açıklaması Inter Başkanı Moratti'ye de soruldu.

Arkan'ın açıklamalarını değerlendiren Moratti, Sneijder'in kararını bugün içerisinde vermesi gerektiğini ifade etti. Sneijder'in kararını beklediklerini ifade eden Moratti, "Sneijder, profesyonel olarak bugün içerisinde olumlu ya da olumsuz bir karar vermeli" dedi. Ancak Moratti'nin bu açıklamlarının ardından Sneijder cephesinden yine bir ses çıkmadı. 

Inter Başkanı Moratti daha önce de yaptığı açıklamada, Sneijder'in transferi konusunda Galatasaray ile anlaşmaya vardıklatını ve kararın artık Hollandalı futbolcuda olduğunu dile getirmişti.

Galatasaray ile Inter arasında yapılan ön protokol 15 Ocak'ta sona eriyor. İki kulüp arasında yapılan protokolde, "15 Ocak 2013'e kadar Galatasaray'ın isteği olmadan futbolcu başka bir kulüba satılamaz veya kiralık olarak verilemez" maddesi vardı.Tümü
 Reklam