"Sneijder yüzde 95..."

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Refik Arkan, Sneijder transferinin büyük bir oranda tamamlandığını dile getirdi.

Haber; Radyospor
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Sneijder yüzde 95...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 12:02
Galatasaray'da günlerdir cevabı merakla beklenen konu nihayet netlik kazanıyor. Galatasaray Yöneticisi Refik Arkan, "Sneijder'in transferi bu akşam netlik kazanacak" dedi.

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Refik Arkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Sneijder meselesi daha fazla uzamaz. Bu akşama kadar yanıt alırız, daha fazla bekleyecek zamanımız yok" dedi.

YÜZDE 95 KABUL EDECEK

Futbolcunun fikrinin hangi yönde olduğuyla ilgili soruya ise Arkan, "Olumlu, hiç bir sorun yok. Teklifimizi prensipte kabul etti; Galatasaray'da oynamak istiyor; ama ailesiyle konuyu değerlendiriyor. Son kararını verecek. Bu akşam geç saatlerde de olsa bir haber alırız. Bana göre yüzde 95 kabul edecek" diye konuştu.

Bu transferde Hollandalı futbolcunun menajeri Sören Lerby'le ilgili sorun yaşanıyor mu?" sorusuna ise başkan yardımcısı Arkan, "Menajerlerle ilgili sorun her zaman yaşanır. Her transferde yaşanır. Biz sorunları aşacağımıza inanıyoruz. Bana göre mevcut durum son derece pozitif. Sonuca doğru olumlu gidiyoruz" dedi.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam