Rıdvan Dilmen: "Fena bir grup değil"

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, A Milli Takım'In EURO 2020 grubunu değerlendirdi. İşte Rıdvan Dilmen'in sözleri...

Haber; Sporx.com
Rıdvan Dilmen: 'Fena bir grup değil'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Kasım 2019 21:37
Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, EURO 20202 A Grubu'nda yer alan A Milli Takım'ın İtalya, İsviçre ve Galler ile eşleşmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

A Milli Takım'ın grubu hakkında konuşan Rıdvan Dilmen "Fena bir grup değil. Baktığımız zaman İtalya biraz önde gözüküyor." dedi.

Rıdvan Dilmen ayrıca "İsviçre'nin standart futbolu var. Ne çok öne çıkıyorlar ne de geriye gidiyorlar, zaman zaman Avrupa Şampiyonalarına katılıyorlar. Galler fizikli bir takım, öndeki bireysel oyuncularla sonuç almaya çalışıyor. İtalya'nın en büyük avantajı ev sahibi olması. Ben gruptan memnunum. Dördüncü torbadan Galler iyi bir kura. En iyi 3. de olabilirsin bu grupta ve çıkabilirsin" diyerek sözlerini noktaladı.

İtalya'nın üç maçını evinde oynayacak olmasını eleştiren Rıdvan Dilmen "Michel Platini giderayak adil davranmadı ve İtalya üç maçı da evinde oynayacak. Almanya da üç maçı evinde oynayacak. Türkiye neden ev sahibi değil? O Platini var ya... Neyse... Allah'ın tokadı var, ne UEFA kaldı, ne bir şey kaldı." ifadelerini kullandı.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ