Pablo Laso: "Anadolu Efes'i tebrik ederim, bu kadar"

Real Madrid Başantreönürü Pablo Laso, Anadolu Efes maçı sonrası konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Pablo Laso: 'Anadolu Efes'i tebrik ederim, bu kadar'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Mayıs 2022 22:10
Real Madrid Başantreönürü Pablo Laso, THY EuroLeague'de Anadolu Efes'e kaybetmelerinin ardından açıklamalarda bulundu.

Pablo Laso "Oynadığımız oyundan mutluyum. Efes'i tebrik ediyorum. Herkes her top için savaştı. Biz bazı boş şutları kaçırdık. Maçın sonunda da kaçırdık. Son bölümde faul yapıp yapmama kararsızlığı yaşadık. Efes'i tebrik ediyorum. Bitti. Bu kadar." açıklamasını yaptı.

Pablo Laso: "İnsanlar kaybettikten sonra size 'Şunları daha farklı yapabilirdin' gibi cümleler kurar. Evet, elbette farklı kararlar alabilirsiniz. Ama ben sporun böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. Oyuncularımın ortaya koyduğu efor, bu pişmanlıklardan daha değerli."

Anadolu Efes'in EuroLeague tarihinin en büyük takımı olduğunu düşünüyor musunuz?

Real Madrid Koçu Pablo Laso: "Hayır."

NE DEDİLER?

Alberto Abalde: "Tebrikler Efes! Harika bir iş çıkardılar, başarılı oldular ve son şanslarını çok iyi kullandılar.
Real Madrid olarak bizim ayağa kalkmamız gerekiyor, hayat devam ediyor. Çok zor bir durum ama buraya geri dönmek için savaşmamız gerekiyor"

Gerschon Yabusele: "Herkes, bana son topa sahip olup olmadığımızı soruyor ama son topa sahip olduğunuzda maç kaybetmezsiniz ya da kazanmazsınız, bu iş daha önce biter. Anadolu Efes'i tebrik ediyorum"

Adam Hanga: "Euroleague'i ikinci bitirmemiz hiçbir anlam ifade etmiyor. Bu akşam Anadolu Efes'e şampiyonluğu kaybetmemiz, Real Madrid'in playoff'a kalamaması gibi bir hissi bana yaşatıyor. Gerçek bu"

İŞTE MAÇIN ÖZETİ
Tümü
TÜMÜ