Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Hayward: "Tekrar bir atlet gibi hissediyorum"

Boston Celtics forveti Gordon Hayward, sakatlığının rehabilitasyon süreciyle ilgili gelişmeleri aktardı ve "tekrar bir atlet gibi hissettiğini" söyledi.

Boston Celtics forveti Gordon Hayward, sakatlığının rehabilitasyon süreciyle ilgili gelişmeleri aktardı ve "tekrar bir atlet gibi hissettiğini" söyledi.

Sezonun ilk maçında ayak bileğini kırarak ağır bir sakatlık geçirmiş olan Hayward, o dönemden bu yana internete düşen videolarıyla hızlı bir gelişme gösterdiğini olayın takipçilerine göstermişti.

"İyi bir gelişme gösterdiğini" söyleyen Hayward, şu açıklamaları yaptı:

"Rehabilitasyon durumumun nasıl olduğuyla ilgili herkesin meraklı olduğunu biliyorum. Her şey gerçekten iyi gidiyor. Yeniden bir atlet gibi hissettiğimi rapor etmekten dolayı mutluyum. Son birkaç haftadır Indianapolis'te gayet güzel gelişme kaydediyorum. Otelden her sabah 09.30 civarı ayrılıyorum ve akşam 6'ya kadar dönmüyorum. Koşma terapisi, fizik terapi, biraz ağırlık kaldırma ve birkaç saat de sahada çalışma yapıyorum. Her gün, tüm gün böyle geçiyor. Kesinlikle planlandığı gibi ilerliyor ve iyi bir şekilde ilerleme kaydediyorum."

Hayward, geride bıraktığımız sezonun ortalarında, normal sezonun sonunda gelip gelmeyecek mi şeklinde bir merak uyandırsa da, koç Brad Stevens kendisinin uzun bir yolu olduğunu söyleyerek bu söylentileri yalanlamıştı.
7/24 NBA TÜRKİYE