G.Saray'dan Sneijder açıklaması

Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Wesley Sneijder ile görüşmelerin devam ettiğini ve çeşitli basın yayın organlarında yer alan haberlerin doğru olmadığını duyurdu.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
G.Saray'dan Sneijder açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Ocak 2013 13:47
Ara transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Wesley Sneijder'in transferi için geri sayıma geçti. Hollandalı yıldız ile Galatasaray arasında yapılan pazarlıklarda artık son aşamaya gelinirken; NTV Spor bu görüşmelerin noktalandığını ve Sneijder'in artık sarı-kırmızılı formayı giyeceğini duyurdu.

Galatasaray Yönetimi ise, Sneijder konusundaki sessizliğini korumaya devam ediyor ve Hollandalı yıldızın cevabının beklendiği yönünde ağız birliği yapıyor.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi yayın organı, NTVSpor'un duyurduğu son dakikanın aksine, Inter Kulübü ile anlaşmanın sağlandığını ve NTVSpor'un duyurduğu "Sneijder ile anlaşma sağlandı" haberinin şu anda gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

Daha sonra kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama da "Wesley Sneijder'in transferine ilişkin olarak FC Internazionale kulübüyle anlaşma sağlanmış olup oyuncu ile görüşmeler devam etmektedir." ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray'ın Wesley Sneijder için Inter'e 8 milyon euro ödeyeceği ve bu rakamın da büyük bir bölümünün sponsor firmalar aracılığı ile karşılayacağı bildirildi. Inter'e 8 milyon euro bonservis bedeli ödemesi beklenen Galatasaray'ın Hollandalı yıldız ile yapacağı olası anlaşmanın detayları hakkında da çeşitli spekülasyonlar yapılmaya devam ediyor.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam