Büyük gün!

Galatasaray'da Wesley Sneijder'in transferi için artık geri sayıma geçti! Sarı-kırmızılı kulübün Inter ile yaptığı özel protokol 15 Ocak Salı günü sona eriyor, gözler Sneijder'de...

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Büyük gün!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 01:42
Galatasaray'da Wesley Sneijder için artık geri sayım başladı! Galatasaray kulübünün başkan yardımcısı Refik Arkan'ın "Sneijder 14 Ocak Pazartesi akşamı gelebilir" açıklamasının ardından büyük bir beklenti içerisine giren sarı-kırmızılı taraftarlar, Hollandalı futbolcudan gelecek haberi beklemeye başladı.

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol adlı programda Rasim Ozan Kütahyalı ve Sinan Engin'in "Sneijder uçağa bindi, İstanbul'a geliyor" iddiası sarı-kırmızılı taraftarları büyük bir heyecana sürüklerken; ilk açıklamalar yönetim kanadından geldi.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan, Sneijder'in İstanbul'a gelişinden haberinin olmadığını ifade ederken; başkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun da Hollandalı yıldızın özel uçakla İstanbul'a geldiği haberinin gerçeği yansıtmadığını dile getirerek sarı-kırmızılı taraftarların havaalanına gitmemesi konusunda uyarıda bulundu.

Sneijder'in Galatasaray'a transfer süreci Türk spor basını kadar İtalyan basınında da anlık olarak takip edildi. İtalyan basını, Galatasaray ile Inter arasındaki görüşmelerin menajer - işadamı Ali Güven vasıtasıyla sürdüğünü duyururken; transfer görüşmelerinin 15 Ocak Salı günü menajer Soren Lerby ile Inter başkanı Moratti arasında yapılacak olan görüşmelerin ardından noktalanacağını belirtti.

İtalyan basını, Wesley Sneijder'in Galatasaray'a transferinin büyük oranda tamamlandığını sütunlarına taşımaya başlarken; Ada basını ise Hollandalı futbolcunun Liverpool'a transferinin hala olası olduğu yönünde görüş bildirdi.

Inter ile yaptığı özel protokol 15 Ocak Salı günü sona erecek olan Galatasaray'ın Wesley Sneijder'de son kararını bugün alacağı ve Hollandalı futbolcuyu da 17 Ocak Perşembe günü başkan Ünal Aysal'ın özel uçağı ile İstanbul'a getirileceği belirtildi.Tümü
 Reklam