Yusuf Yazıcı: "Fransa'da sağı da çalıştırdım"

Yusuf Yazıcı, Moldova'yı 4-0 mağlup ettiğimiz maçın ardından konuştu.
11 Eylül 2019 00:41
A Milli Takımımızın yıldızlarından Yusuf Yazıcı, 4-0'lık Moldova galibiyeti sonrası yayıncı kuruluş TRT'ye açıklamalarda bulundu.

Mücadeleyi değerlendiren Yusuf Yazıcı, "Milli Takım'da ilk golümü attım, unutamayacağım bir gece. İzlanda'da kaybetti, yolumuza en iyi şekilde devam etmek istiyoruz. Halkımız en iyisini hak ediyorum. Umarım onları hep güldürürüz. Güzel işlere imza atacağız." ifadelerini kullandı.
Grupta 4 maç kaldığını aktaran Yusuf Yazıcı, "Maç maç gitmemiz gerekiyor. Bundan sonra oynayacağımız ilk maça odaklanmalıyız. Böyle devam edersek, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılacağımızı düşünüyorum." değerlendirmesinde bulundu.

"FRANSA'DA SAĞI ÇALIŞTIRDIM"

Uzaktan attığı harika golle ilgili gelen soruya Yusuf, "Sağ ayağımı geliştirmem gerekiyordu. Fransa'da sağ ayağımı daha fazla çalıştırmaya başladım ve karşılığını da attığım golde aldım." değerlendirmesini yaptı.

"İNŞALLAH TURNUVAYA GİDECEĞİZ"
Milli futbolcu Dorukhan Toköz de 2020 Avrupa Şampiyonası'na doğrudan katılmak istediklerini söyledi.

Moldova karşısında elde edilen galibiyetten dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren 23 yaşındaki oyuncu, "Yeni jenerasyon olarak çok iyi anlaşıyoruz. Çok iyi arkadaşlıklarımız var. Şampiyonaya direkt gitmek istiyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Ülkemizin yüzünü kara çıkarmadan inşallah turnuvaya gideceğiz ve başarılı olacağız." ifadelerini kullandı. 

 
Galeri Icon Foto Galeri