TURKSPORU Dergisi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı özel sayısı

Türk sporunun en büyük destekçisi Turkcell'in TURKSPORU Dergisi'nin özel sayısı 19 Mayıs'ta yayında. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılı için hazırlanan sayıda ilk kadın Paralimpik Avrupa Şampiyonumuz Sümeyye Boyacı'nın ilham veren röportajı öne çıkıyor. TURKSPORU Dergisi özel sayısında ayrıca Avrupa Güreş Şampiyonası'ndan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'na birçok ilgi çekici konu da okuyucularla buluşacak.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
TURKSPORU Dergisi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı özel sayısı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Mayıs 2019 12:09
Turkcell'in Türk sporuna destek olmak amacıyla ortaya koyduğu TURSKPORU projesinin en önemli mecralarından olan TURKSPORU dergisinin özel sayısı yarın Dergilik uygulamasındaki yerini alacak. Şimdiye kadar üç sayısıında 440 bini aşkın okuyucuya ulaşan TURKSPORU Dergisi, bu kez 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılına özel sayısıyla okuyucularla buluşuyor.

Özel sayı, yine zengin içerik

TURKSPORU Dergisi'nin bu özel sayısında başarılarıyla Türkiye'yi gururlandıran, son olarak Singapur'da düzenlenen Dünya Serisi'nde altın madalyaya ulaşan ülkemizin ilk Paralimpik Kadın Avrupa Şampiyonu Sümeyye Boyacı'nın ilgi çekici röportajı yer alıyor. Dergilik uygulamasının en popüler yerli dergilerinden biri olan TURKSPORU Dergisi'nin 19 Mayıs Özel Sayısı'nda ayrıca Avrupa Güreş Şampiyonası, Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası, 55. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'na özel içerikler de bulunuyor.

Tüm operatörlere ücretsiz

Tüm operatör kullanıcılarının Dergilik uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde erişebildiği TURKSPORU Dergisi'nde ayrıca bilardo, curling, yelken, okçuluk, eskrim, judo gibi birçok farklı spor dalı üzerine ilgi çekici yazılar da okuyucu ile buluşacak.

1000'e yakın yabancı dergiyle birlikte, uygulama üzerinde 1500 dergi ve onlarca gazete ile toplamda 1700'e yakın içeriğe sahip olan Dergilik uygulaması içinde yer alan TURKSPORU Dergisi; TURKSPORU ile ilgili son gelişmelerin yanı sıra zengin içeriğiyle sporseverlerle buluşurken internet kotasını da koruyor.

TURKSPORU Dergisi kotadan yemiyor

Turkcell kullanıcıları TURKSPORU Dergisi'ni Dergilik uygulamasından internet paketlerinden yemeden okuyabiliyor, üstelik Dergilik uygulamasını indirerek ilk defa giriş yapanlara 1 GB internet hediye ediliyor. TURKSPORU Dergisi'nin özel sayısını bu linkten okuyabilirsiniz: http://dergilik.app/TURKSPORU4


Tümü
TÜMÜ