Sneijder için dedi ki...

Galatasaray'ın yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Wesley Sneijder'in yeni Hagi olmak istediğini söyleyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Sneijder için dedi ki...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 01:09
Galatasaray'ın sevilen yöneticilerinden Abdürrahim Albayrak, Wesley Sneijder'in transferi konusunda Beyaz TV'de katıldığı programda önemli bilgiler verdi. Hollandalı yıldızın kulübüyle anlaşmaya varıldığını ve futbolcudan haber beklediklerini vurgulayan sarı-kırmızılıların yöneticisi, Sneijder'in "Yeni Hagi olmak istiyorum" dediğini söyledi.

"KİMSEYLE KAVGAMIZ OLAMAZ"

Basında çıkan kulüp içinde anlaşmazlıklar olduğu iddialarını yalanlayan Albayrak, "Transfer çalışmalarını Ali Dürüst başkanımla beraber çok zaman harcadık. Benim kimseyle kavgam olmaz. Hele Fatih hocam ile hiç olmaz. İdmanda 40 dakika Ünal Aysal başkan ile konuştum. İdman sahasının içindeydim. Vay hocam nasıl sahadaymışım diye medya böyle bir dedikodu üretti. Şerefim üzerine yemin ediyorum böyle bir şey olması mümkün değil. Biz zamanın büyük bölümünü hocam ile geçiriyoruz. Kamplarda gece 2-3'lere kadar oturuyoruz. Bunu hocaya sordular. Hoca 'Allah'tan korkun' dedi. Basına idmanı açıyorum olay oluyor diye onlara tepki gösterdi. Takım içinde ufak tefek problemler olabilir" ifadelerini kullandı.

"PROBLEM OLMASI MÜMKÜN DEĞİL"

Fatih Terim ile olan ilişkisine de değinen Albayrak, "Benim ya da hocanın morali bozuk olabilir. O an işimizi yapıyoruz, bu kadar. Dünyanın neresine gidersek gidelim, İtalya'ya gittik. Onlar bile "I love you Terim" diye bağırıyor. İtalya'ya gidiyoruz herkes Terim ile resim çektiriyor. Biz işimizi yapıyoruz, iyi de gidiyoruz. İdman sahasında hoca haklı geldi orada bana söylendi. Hoca ile bizim aramızda problem olması mümkün değil" dedi.

"SNEIJDER 'HAGI OLMAK İSTİYORUM' DEDİ"

Fatih Terim'in Sneijder'i istemediği iddalarını yalanlayan yönetici, "Hoca Sneijder'i neden istemesin. Hoca Ronaldinho'yu istemedi diyorsunuz nerden biliyorsunuz bunu. Bunları basına söyleyen kişiler yönetici olamaz. Biz Sneijder'i bekliyoruz. Ünal Aysal başkanımızla dün de bugün de görüştük. Kulübüyle anlaşma sağlandı, futbolcudan gelecek haberi bekliyoruz. Futbolcunun ailesi, menajeri var. Aldığınız oyuncu size 3-4 senede 70-80 trilyona mal olacak. Bunlar kolay kararlar değil. Benim ilk duyduklarım Türkiye'ye geliyorum Hagi olmak istiyorum diye kendisinin beyanı var. Sneijder bu hagi sözünü Inter'den dışlandığı için söylüyor. Galatasaray Inter'den daha başarılı bir takım. Feda ederek geliyor. Gelip geleceğini de bilmiyorum. Biz schalke'yi elediğimiz takdirde alacağımız para 3 milyon 900 bin Euro'dur. " diye konuştu.

"SERDAR AZİZ İÇİN GÖRÜŞTÜM"

Albayrak son olarak, "Her önüne gelen bir son dakika yazıyor. Biz maça çıkarken lütfen bunları yapmasınlar. Tomas Ufalujisi'nin sakatlığı var. Bir stoper yolladık. Uzun ince bir yoldayız hem Devler Ligi hem lig. Elbette stopere ihtiyacımız var. İçerideki futbolcuların da hakkını yememek lazım, dikkatli olmak lazım. Bursaspor kulübüyle Serdar Aziz konusunda ben görüştüm. Onlar futbolcuyla ilgili böyle tasarruflarının olmadığını söylediler. Biz de saygı duyduk" ifadelerini kullandı.
Tümü
 Reklam