Kaptan Emre Belözoğlu'ndan EURO 2020'ye lider yürüyen A Milli Takım'ın hikayesi

Turkcell'in sporseverler için hazırladığı TURKSPORU'nun 5'inci sayısı Dergilik'teki yerini aldı. A Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Emre Belözoğlu, hem TFF-Turkcell sponsorluk sözleşmesi törenine ilişkin düşüncelerini hem de EURO 2020 yolunda hedeflerimizi anlattı.
13 Eylül 2019 12:33
TURKSPORU'nun en büyük destekçisi Turkcell, sporumuzdaki gelişmeleri ve ilham verici hikâyeleri sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Sporun her yönünü ele alan ve ilk dört sayısında 1 milyondan fazla kez okunan TURKSPORU dergisi şimdi 5'inci sayısıyla Dergilik'te yerini aldı.

Dergilik'in en çok okunan özgün yayını olan TURKSPORU'nun bu sayısında, 17 yıldır devam eden Turkcell-TFF ana sponsorluk sözleşmesinin yenilendiği İstanbul Küçükyalı Turkcell Plaza'daki imza töreni ve futbolcuların görüşlerini ayrıntılarıyla bulmak mümkün.

Törende TURKSPORU'nun sorularını yanıtlayan A Milli Takım kaptanı Emre Belözoğlu hem Turkcell'in bu desteğini hem de ay-yıldızlıların lider olarak sürdürdüğü EURO 2020 mücadelesini anlatıyor. Ayrıca Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Tayfun Bayındır'ın, EURO 2020 beklentilerini ayrıntılarıyla analiz ediyor.

Gurur kaynağı şampiyonlarımızla söyleşiler

Yeni sayıda ayrıca uluslararası alanda adından söz ettiren Dünya Şampiyonu milli güreşçimiz Taha Akgül, yürüyüş dalında Avrupa Şampiyonu Ayşe Tekdal, Avrupa 23 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası'nda üç adım atlama dalında 2019'un en iyi derecesini yaparak zirveye çıkan Necati Er ve Avrupa Yüzme Şampiyonası'nda hem 800 hem 1500 metrede Türkiye rekorunu kıran yüzücümüz Beril Böcekler ile söyleşiler bulunuyor.

Down Sendromlular Avrupa Atletizm ve Masa Tenisi Şampiyonası'nda toplamda 28 madalya kazanarak bayrağımızı defalarca göndere çektiren sporcularımızla beraber, 2019 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali'nde 27 madalya kazanan millilerimiz, tekvandoda Dünya Şampiyonu olan İrem Yaman, 10. Avrupa İşitme Engelliler Atletizm Şampiyonası'nda şampiyon Yasin Süzen ve onlarca spor dalına dair ilgi çekici içerikler de yer alıyor.

Bütün operatörlerin kullanıcılarının Dergilik uygulaması üzerinden ücretsiz olarak okuyabildiği, Turkcell kullanıcılarının buna ek olarak internet paketlerinden data harcamadan okuyabildiği TURKSPORU'nun son sayısına  http://dergilik.app/TurksporuDergisi bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.Galeri Icon Foto Galeri