G.Saray'a Sneijder yardımı F.Bahçe'den

Wesley Sneijder transferi için maddi konularda bütün imkanlarını zorlayan Galatasaray, oyuncunun eşi Yolanthe Cabau'yu ikna etmek için de beklemediği bir yerden destek aldı.

Haber; Milliyet
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
G.Saray'a Sneijder yardımı F.Bahçe'den
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ocak 2013 08:25
Galatasaray, Wesley Sneijder'i transfer edebilmek için ekonomik olarak tüm imkanlarını zorlarken, oyuncuyu ikna etmek için sarı kırmızılıların beklediği yardım Fenerbahçe'den geldiği ifade edildi. Yardımı yapan isim ise Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt'ın eşi Gertrude...

Wesley Sneijder'in Galatasaray'a gelebilmesindeki en önemli faktörlerden biri olan Yolanthe Cabau için Gertrude Kuyt da bu konuda önemli bir görevi yerine getirdi. Hollanda milli takımından sıkı arkadaş olan eşlerine benzer şekilde Yolanthe ve Gertrude'nin arkadaşlıkları da çok sağlam. Milliyet'te yer alan habere göre; Gertrude Kuyt'ın İstanbul ve Fenerbahçe'nin ezeli rakibi Galatasaray hakkında olumlu sözler söylemesi, burada mutlu ve huzurlu olduğunu belirmtesi sonrası Yolanthe Cabau'nun İstanbul'a gelmeye daha sıcak baktığı belirtildi.

Wesley Sneijder ve Dirk Kuyt'ın arkadaşlıkları 2004 yılından bu yana sürerken, eşlerinin de arkadaşlık bağları oldukça güçlü. Yolanthe ve Gertrude, Londra'da Johnny Heitinga'nın eşi Charlotte ile gittikleri partide çektirdikleri bu fotoğraf ise ikilinin arkadaşlık bağlarının nasıl güçlü olduğunun ispatı oldu.

Tümü
 Reklam