Beşiktaş'ın Demirören'e borcu! Çılgın rakam!

Beşiktaş başkanı Fikret Orman eski başkan Yıldırım Demirören'e kulübün borcunun 103 milyon lira olduğunu söylerken, ödemelerin de başladığını belirtti.

Haber; Sabah
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Beşiktaş'ın Demirören'e borcu! Çılgın rakam!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Ocak 2013 20:14
Beşiktaş başkanı Fikret Orman yeni yılın ilk gününde önemli açıklamalarda bulundu. Sabah Pazar ekinde söyleşisi yayımlanan Orman kulübün eski başkanı Yıldırım Demirören için de çarpıcı ifadeler kullandı.

DEMİRÖREN'E 103 MİLYON LİRA

Orman Yıldırım Demirören'e olan borç konusunda ödemelerin başladığını söylerken, giderken senet alındığını doğruladı ve; "Yıldırım Demirören'le hibe etmesi konusunda konuştuk. Ama şu ana kadar olumlu bir cevap alamadık. Şu anda Beşiktaş Kulübü'nün Yıldırım Demirören'e yaklaşık 103 milyon lira borcu var. Ödemeler başladı. 20 milyonluk bir senedi vardı, tahsile koymadı. Şubat ayında bir 20 milyon daha geliyor." ifadelerini kullandı.

GEREKİRSE HESAP SORARIZ

Orman Yıldırım Demiören'den de gerekirse hesap sorulacağını vurgularken, "Sekiz yıllık bir dönem inceleniyor. 4 bin 500'e yakın klasör ve 275 binin üzerinde de muhasebe fişi var. Bunların hepsine tek tek bakılması uzun sürdü. Ama bitti. Şimdi raporları hukukçulara yolladık. Bu hafta hukukçuların incelemesi bitecek. Ve mali genel kurula kadar ne yapacağımıza karar vereceğiz. Önümüzdeki günlerde bunların toplantıları başlayacak. Hesap sorulacak bir şey varsa soracağız tabii." dedi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam