Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Barea: "Doncic - Porzingis ikilisi harika bir kombinasyon"

Dallas Mavericks veteranı JJ Barea, Luka Doncic ve Kristaps Porzingis ikilisini "harika bir kombinasyon" olarak tanımladı.

Haber; Sporx.com
Dallas Mavericks veteranı JJ Barea, Luka Doncic ve Kristaps Porzingis ikilisini "harika bir kombinasyon" olarak tanımladı.

Mavericks point guardı J.J. Barea, Porzingis ve Doncic için "mükemmel bir kombinasyon" tanımlaması yaptı:

Mavs.com'dan Dwain Price ile yaptığı röportajda Barea, iki genç yıldızın birlikte iyi oynamalarını beklediğini belirtti ve düşüncelerini paylaştı:

"Bunu sevdim. Her ikisi de çok yetenekli ve genç rekabetçiler. Ve KP'nin oynamak için can attığını biliyorum. Sahaya geri dönmek istiyor. Sahada onunla birlikte, Luka'ya yardım edecek ve ona biraz daha fazla özgürlük verip, topu alarak her şeyi yapmaya çalışmak zorunda kalmayacak. Bu yüzden harika bir kombinasyon olduğunu ve birbirleriyle oynamaktan zevk alacaklarını düşünüyorum."


Porzingis, Ocak ayında Mavericks'e takaslanmıştı. Bununla birlikte, hala sakatlığının iyileşme sürecinde olduğu için, yılın geri kalanında kenarda oturmuştu. Ancak yaklaşan 2019-2020 sezonu için Porzee, sahaya çıkmaya ve Doncic ile sahayı paylaşmaya hazır durumda.