Antalya'da maç sonu olay çıktı! "Küfür etmedim"

Süper Lig'de oynanan Antalyaspor-Kayserispor maçı sonunda yaşanan gerginlik hakkında iki takımın da teknik adamlarından önemli açıklamalar geldi.

Antalya'da maç sonu olay çıktı! 'Küfür etmedim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Eylül 2019 00:22
Antalyaspor Teknik Diretktörü Bülent Korkmaz ve Kayserispor'u çalıştıran teknik direktör Hikmet Karaman, maç sonunda yaşanan gerginlik hakkında açıklamalarda bulundu.

BÜLENT KORKMAZ: "ANLAM VEREMEDİM" 

Kayserisporlu Lopez'le karşılaşma sırasında tartışması hakkında konuşan Bülent Korkmaz, "Lopez'e saygılı olmasını söyledim. Maçtan sonra konuştuk. Gerginlik olabilir ama yedek kulübesinin yanıma kadar gelmesine anlam veremedim. Teknik direktörlük hayatımda ilk defa sarı kart gördüm." değerlendirmesinde bulundu.

"KÜFÜR ETMEDİM, YANLIŞ ANLADI"

Bir gazetecinin Kayserispor Yardımcı Antrenörü Hasan Özer ile tartıştığını anımsatması üzerine Korkmaz, "Maçın gerginliği olabilir ama herkes bulunduğu konumu çok iyi bilmesi lazım. Küfür etmedim. Ya o yanlış anladı ya da başka bir şey duydu. 'Burada ne işin var. Kulübene gitmen lazım' dedim." ifadelerini kullandı.

HİKMET KARAMAN: "BİR YANLIŞ ANLAŞILMA VAR"

Kayserispor'un teknik direktörü Hikmet Karaman da maç sonundaki gerginlik hakkında konuşu.

Karaman, "Bülent hoca da Hasan hoca da Tük futboluna katkı yapan isimler. Bir yanlış anlaşılma var. Hasan hocanın anlattığı ifadeyle Bülent'in anlattığı ifade birbirini tutmuyor. Bir iki gün sonra iki tarafta normale döner. Doğru mu? Tasvip etmiyoruz." dedi.

Tümü
TÜMÜ