Ali Koç: "Kenan Evren Lisesi'nin eli kulağında"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kenan Evren Lisesi hakkında açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com
Ali Koç: 'Kenan Evren Lisesi'nin eli kulağında'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Haziran 2019 19:43
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı lacivertli camianın uzun süredir haber beklediği stadyum yanındaki Kenan Evren Lisesi hakkında güncel durumu paylaştı.

Ali Koç, Kenan Evren Lisesi arazisi için imza aşamasına geldiklerini belirterek, "Kenan Evren Lisesi için sert konuşmalar oldu. İnşallah işlerimizi bozmaz. Orası imzaya geldi. Cumhurbaşkanımıza desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum." dedi.

"Son dönemde bizi siyasete sokmak istiyorlar." sözleriyle konuşmasını sürdüren Ali Koç, "Şurada bir tane "Her şey çok güzel olacak" pankartı vardı. O pankart 21 maçtır orada, sanki biz seçimler tekrarlanma kararı alınınca asmışız gibi çıktı piyasaya. Cumhurbaşkanı da ondan sonra çıkıp "Statlarına asıyorlar" dedi. Dediği stadyum bizim stadyumumuz. Allah'tan pankart öyle bir yerde duruyor ki burada seromoni yaptığımız zaman fotoğraf çekiminde arkada çıkıyor. Elimizde kanıtımız var 21 maçtır orada olduğuna dair." dedi.

"ÇOK YAKINDA GÜZEL HABERLER"

Ali Koç, "Bizi siyasete sokmaya çalışıyorlar. Yok efendim neymiş Fenerbahçe üzerinden siyasete girecekmişim. Böyle bir şey yoktu, milletin bizimle bayağı bir derdi var. Aylardır Gürel Aydın müzakereleri yapıyor, bizim de eksikliklerimiz tespit edildi, gidereceğiz o eksiklikleri. İnşallah çok yakında size güzel haberler verebileceğimizi düşünüyorum." sözleriyle konu hakkındaki açıklamalarını noktaladı.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ