Vodafone Park'ın zemininde son durum!

Beşiktaş, Vodafone Park Stadı'nın çimleriyle ilgili yeni sezon öncesi çalışma başlattı. Çimlerin ve stadın ne zaman hazır hale geleceği belli oldu.

Haber; Hürriyet, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Vodafone Park'ın zemininde son durum!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Haziran 2022 10:07
Geçen sezonu hayal kırıklığı ile tamamlayan Beşiktaş yeni sezona umutla bakıyor. Siyah-beyazlılar, transfer çalışmalarının dışında stadyumla ilgili de düzenlemeler yapıyor. Beşiktaş yöneticisi Bilgihan Sürmen, Vodafone Park Stadı'ndaki çim yenileme çalışmaları hakkında konuştu.

ZEMİN, SAMPDORIA MAÇINA YETİŞECEK

Sürmen yaptığı açıklamada, "Yenileme çalışmaları doğrultusunda eski çim kaldırıldı ve zemin 20 cm kazındı. Önümüzdeki dönemde önce toprak ardından rulo çim serilecek, üstüne de hibrit çakılacak. Bu işlemleri 20 Temmuz'a kadar tamamlayacağız. Sonraki bir hafta ise bakım çalışmalarıyla geçecek. Zemin, 30 Temmuz'daki Sampdoria maçına yetişecek" ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ'IN HAZIRLIK MAÇI TAKVİMİ

Yeni sezon hazırlıklarına 27 Haziran'da İstanbul'da başlayacak Beşiktaş, sonrasınra 2 etap halinde yurt dışında kamp gerçekleştirecek. Siyah-beyazlılar, kamp çalışmalarının ardından İstanbul'da Sampdoria ile hazırlık maçı yapacak. Vodafone Park'ta oynanacak karşılaşma saat 19.00'da başlayacak. Maç programı şu şekilde:

27 Haziran Pazartesi: 19.00 / Beşiktaş-Sampdoria

23 Temmuz Cumartesi: 19.00 / Beşiktaş-Wolverhampton

26 Temmuz Salı: 19.00 / Beşiktaş-Alaves

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ