John Carew aktör oldu

Geçtiğimiz yazdan beri kendine kulüp arayan eski Beşiktaşlı futbolcu John Carew, Kanada'da bir korku filmi çekmeye başladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
John Carew aktör oldu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ocak 2013 17:36
Bir dönem Beşiktaş forması giyen ve geçtiğimiz yaz İngiltere Premier Lig ekibi West Ham'dan ayrıldıktan sonra kendine yeni bir kulüp bulamayan Norveçli John Carew, aktörlüğe başladı.

Norveç basınına açıklamalarda bulunan Carew; "Bir aylığına film çekimleri için Kanada'da olacağım. Proje daha ileri aşamalara geçmeden henüz bir açıklama yapamam. Fakat bu korku-aksiyon tarzında bir film olacak. Sanırım bu sektörde başarı için gerekli olan özellikler bende var" diye konuştu.

İngiltere Premier ligi'ne Aston Villa forması ile geri döneceği iddialarını da cevaplayan 33 yaşındaki futbolcu; "Eğer zamanım olsaydı Aston Villa için para almadan top koştururdum bu da harika olurdu. Orası benim kulübün ve gerçekten orada çok iyi dostluklarım var. Sürekli irtibat halindeyim. Ancak bedava futbol oynamamın önüne bir sürü engel çıkacağını tahmin ediyorum" dedi.

Norveçli futbolcu, sosyal medya üzerinden film çekimleri sırasında çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam