Efsane isim Khedira'ya hayran!

Alman futbolunun efsan ismi Franz Beckenbauer, Real Madrid forması giyen Sami Khedira'nın takımı için gerçek bir lider olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Efsane isim Khedira'ya hayran!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Temmuz 2012 22:49
Alman futbolunun efsane isimlerinden ve aynı zamanda Bayern Münih Onursal Başkanı Franz Beckenbauer, Real Madrid'de forma giyen Sami Khedira'nın İspanyol kulübü için gerçek bir lider haline geldiğini söyledi.

Beckenbauer, Alman futbolcunun gelişimine dikkat çekerek Khedira'nın karakter olarak da Bayern Münih'te görmek istediği futbolculardan biri olduğunu belirtti.

Khedira'nın futboluna övgüler yağdıran efsane isim, "O dünya çapında bir oyuncu, bunu EURO2012'de Almanya forması ile gösterdiği performans ile bir kez daha gösterdi. Real Madrid'de gerçek bir lider haline geldi, günümüzde onun gibi az oyuncu var" ifadelerini kullandı.

Bayern Münih'in son 2 sezondur gösterdiği performansı da değerlendiren 'Kaiser', "Son 2 senede oynanan futboldan memnun değilim. Bayern, kapasitesinin yüzde 70 ya da 80'ini sahaya yansıtabiliyor. Bu yeterli değil" şeklinde konuştu.

Bayern Münih, Bundesliga'da son iki senede beklenenin altında kalıp şampiyonluğu Borussia Dortmund'a kaptırarak büyük hayal kırıklığı yarattı.


Tümü
TÜMÜ