Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Zion Williamson'ın boyu 3 cm kısaldı mı?

New Orleans Pelicans çaylağı Zion Williamson'ın, Duke Üniversitesi'nde ölçüldüğü uzunluğu 2.01m'den 3 cm daha kısa olduğu ortaya çıktı.

Haber; Sporx.com
New Orleans Pelicans çaylağı Zion Williamson'ın, Duke Üniversitesi'nde ölçüldüğü uzunluğu 2.01m'den 3 cm daha kısa olduğu ortaya çıktı.

Williamson, Pelicans için resmi olarak 1.98m olarak ölçüldü. Zion, Duke Üniversitesi'nde listelenen uzunluğundan (6'7") bir inç daha kısa çıkmış oldu.

NBA kısa süre önce, 30 takıma da taraftarlara ve tüketicilere karşı şeffaf olma çabasıyla, oyuncuların doğru boy ve yaşlarını istediği bir not göndermişti. Bunun sonucu olarak, çok sayıda oyuncunun boyunun farklı şekilde çıkması bekleniyor.

Son zamanlarda Dallas Mavericks, 1.83m olarak listelenen JJ Barea'nın boyunu 1.78 uzunluğunda ölçmüştü.