Özil: "Tüm gücümüzü sahaya yansıtacağız"

Real Madrid'in yıldızlarından olan Türk asıllı Alman oyuncu Mesut Özil, El Clasico öncesinde yorumlarda bulundu.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Özil: 'Tüm gücümüzü sahaya yansıtacağız'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Ocak 2013 05:10
Real Madrid'in yıldızlarından olan Türk asıllı Alman oyuncu Mesut Özil, El Clasico öncesinde yorumlarda bulundu. Bu karşılaşmada Madrid ekibinin en önemli kozlarından olan yıldız futbolcu Barcelona'nın çok iyi bir takım olduğunu; fakat kendilerinin de iyi bir form yakaladıklarını belirtti.

"RONALDO İYİ AMA BU BİR TAKIM İŞİ"

Takım arkadaşı Cristiano Ronaldo ile ilgili sorulan soruları yanıtlayan Özil, "Cristiano'nun potansiyelini biliyoruz. O dünyanın en iyi oyuncularından biri ve takım için ne kadar önemli birisi olduğunu gösteriyor. Ama sonunda bu bir takım işi ve sadece Cristiano veya başka bir futbolcuya bağlı değil. Takım olarak kazanmaya çalışmak zorundayız" diye konuştu.

Karşılaşmayı değerlendiren Mesut, "Bu dünyanın en büyük derbisi ve bizim açımızdan her zaman çok önemli bir maç oldu. Barcelona'nın çok güçlü bir takım olduğunu biliyoruz, iyi oyuncuları var. Hedefimiz maçı kazanarak taraftarlarımızı ödüllendirmek ve finale uzanmak" ifadelerini kullandı.

Yıldız futbolcu, "Tek hedefimiz sahada tüm gücümüzü gösterip galip gelmek. Yarı finalistiz ve Barça ile oynuyoruz. Tüm gücümüzü sahaya yansıtacağız" diyerek sözlerini noktaladı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam