Melih Mahmutoğlu'ndan "milli" karar! İşte milli takımın kadrosu

Euroleague'de takviminden dolayı A Milli Takım'da oynamayacağını açıklayan Fenerbahçe Doğuş'un kaptanı Melih Mahmutoğlu kararını askıya aldı.

Haber; Sporx.com
Melih Mahmutoğlu'ndan 'milli' karar! İşte milli takımın kadrosu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Kasım 2017 14:53
2019 Dünya Kupası Eleme Grubu maçları oynayacak olan A Erkek Milli Takımımız, 20 Kasım 2017 tarihinde Bursa'da kampa girerek çalışmalarına başlayacaktır.

2019 yılında düzenlenecek Dünya Kupası'na katılma hakkını elde etmek için 24 Kasım 2017 tarihinde Letonya ve 26 Kasım 2017 tarihinde Ukrayna ile karşılaşacak olan A Erkek Milli takımımız, 20 Kasım 2017 tarihinde Bursa'da kampa girerek çalışmalarına başlayacak.

Millilerimiz, ilk maçını Bursa'da Letonya'ya karşı oynayarak başlayacağı eleme grubunda, ikinci maçında ise 26 Kasım'da Ukrayna'nın Kiev kentinde Ukrayna ile karşı karşıya gelecek.

Euroleague'de mücadele ettikleri için A Milli Takım'a katılmayacağını açıklayacan Melih Mahmutoğlu, kararını askıya alarak A Milli Takım'da forma giymeye karar verdi. Fenerbahçe Doğuş'un kaptanı Melih Mahmutoğlu'nun yanı sıra Euroleague'de mücadele eden Anadolu Efes Spor Kulübü'nün oyuncuları Doğuş Balbay ve Birkan Batuk da aday kadroda yer aldı.

Tümü
TÜMÜ