Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron, oğlu Bronny'yi değerlendirdi

Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, liseye başlayacak büyük oğlu Bronny James Jr.'la ilgili ufak bir "scout raporu" yazdı.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, liseye başlayacak büyük oğlu Bronny James Jr.'la ilgili ufak bir "scout raporu" yazdı.

James, MaxPreps'ten Bronny'nin Sierra Canyon Lisesi'nde gelecek yıl oynayacağı rolün ne olduğunu soran bir tweet'e cevap verdi.

Bron'un Twitter üzerinden cevabı şöyleydi:

"Takım arkadaşları için oynayacak bir çocuk bekleyin. Çok çalışacak, üstüne düşeni yapacak ve numarası çağrıldığı zaman herhangi bir çocuk gibi hatalar yapacak, ancak iyi hazırlanmış da olacak. Takım sıralamasını umursamayan biri olacak, çünkü önemli olan tek şey onun takım başarısı."

Bronny James geçmişinde başarılı olmuş ve ortaokul kadrosunu eyalet şmpiyonluğuna taşımıştı. Sierra Canyon'da Bronny, Dwyane Wade'in oğlu Zaire Wade ile aynı takımda oynayacak.

OĞLUYLA NBA'DE OYNAMAK İSTİYOR

LeBron'un, oğlu Bronny ile NBA'de aynı takımda oynama isteği biliniyor. Eğer gerçekten oğluyla oynayacaksa, 2024 yılında 39 yaşına gelene kadar beş sezon daha oynaması gerekecek.

Gelecek sezon James, 17. NBA sezonuna girecek ve şu anda ligde 46.235 dakika ile kariyer dakikalarında ilk sırada.