X

Uğurcan Çakır'ın Avrupa planı netleşti

Avrupa'dan üst klasman bir takımda futbol hayatına devam etmek isteyen Trabzonspor'un milli kalecisi Uğurcan Çakır, bu hayalini erteledi. Seneye Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterip hem kendisi hem kulübü için en iyi olanı yapma kararı aldı

Haber; AA, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Uğurcan Çakır'ın Avrupa planı netleşti
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Ekim 2021 13:29
Trabzonspor yönetiminin sezon başında Uğurcan Çakır'ı satma konusunda planlar yaptığı, milli kaleciye Ocak ayında yeni tekliflerin geleceği konuşuluyordu. Ancak takımın ivme yakalaması, ligde lider konuma gelmesi, Uğurcan'ın devre arasında takımdan ayrılma planlarının ertelenmesine neden oldu.

Milli kalecinin şu an için devre arasında ayrılma ihtimali yok. Uğurcan son dönemde, "Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyorum. Gelecek sezon Trabzonspor'la Şampiyonlar Ligi'nde oynadıktan sonra daha yüksek bir bonservis ücretine gidebilirim" diye belirtti. Yönetimin de zaten Uğurcan'ı devre arasında gönderme planının olmadığı gelen bilgiler arasında.

Uğurcan Çakır'ın bir kaleciye göre genç yaşta olması sıradan bir takıma düşük bonservis bedeliyle gitmesi yerine, daha büyük paralara üst klasmanda bir takıma gitmesinin hem kendisi hem Trabzonspor için çok daha iyi olacağı düşünülüyor.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ