Ronaldo kalsın!

Jose Mourinho ile yolların ayrılmasını isteyen Real Madrid taraftarları, Cristiano Ronaldo'nun kesinlikle takımda kalmasını istiyor.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ronaldo kalsın!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 11:41
İspanya'da Real Madrid ile lgili yapılan anketlere her gün bir yenisi ekleniyor. İspanya'nın önde gelen gazetelerden AS, okurlarına Real MAdrid başkanı Florentino Perez'in ilk önceliği ne olmalıdır sorusuna taraftarların yüzde 70'i Cristiano Ronaldo ile sözleşmenin uzatılması şeklinde görüş belirtti. 

Ronaldo, ligin ilk yarısındaki bir açıklamasında mutlu olmadığını ama sorunun da maddi konulardan kaynaklanmadığını belirtmişti. Daha sonra Ronaldo'nun ayrılacağı yönünde hemen her gün haberler çıkmıştı.

Kral Kupası'nda Celta Vigo karşısında hat-trick yaptığı maçtan sonra kendisini burada çok rahat hissettiğini dile getiren Ronaldo, "Real'de mutluyum ve şu anda sözleşme konusunda bir açıklama yapmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

2009 yılında 96 milyon euro bonsveris bedeli ile Manchester United'dan transfer edilen Cristiano Ronaldo'nun sözleşmesi 2015 yılında sona eriyor. Ronaldo ile olan sözleşmesini 2018 yılına kadar uzatmak isteyen Real Madrid, Portekizli futbolcuya yıllık 15 milyon euroluk bir ücret teklif etti. Ronaldo, Real Madrid ile olan sözleşmesini uzatması durumunda yüzde 24 olan vergi oranı da bu 15 milyon euroluk rakamla yüzde 43 seviyesine yükselecek.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam