PSG'e sinyal

İngiltere Premier League takımlarından Newcastle United'ın Fransız futbolcusu Hatem Ben Arfa, Paris Saint Germain'e transfer olmak istediğini dile getirdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
PSG'e sinyal
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 17:07
İngiltere Premier League takımlarından Newcastle United'ın Paris doğumlu futbolcusu Ben Arfa, sezon sonunda Paris Saint Germain'e transfer olma ihtimalini "rüya" olarak yorumladı. Fransız futbolcu, Paris Saint Germain forması giymenin kendisinin çocukluk hayali olduğunu olduğunu ama öncelikle Newcastle'ı bu sene Premier Lig'de tutmak zorunda olduklarını da belirtti.

Ben Arfa 2.5 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen sezon sonuna kadar takımında kalmak ve ardından Paris Saint Germain'e transfer olmak istediğini söyledi.

Yaşadığı sakatlıktan dolayı şuan forma giyemeyen ve tedavisini Paris'te sürdüren oyuncu yaptığı açıklamada, "Paris Saint Germain benim kalbimde yaşayan bir klüp orada oynamak benim için bir hediye olur. Eğer benimle ilgilenyorlarsa o ilgiye layık olabilmek için elimden geleni yapacağım. Eğer ilgileniyorlarsa. Bu "eğer" çok önemlidir. Şu an Paris'te ailemle birlikte olduğum için çok mutluyum. İyileşme süreci çok iyi gidiyor. Her hafta pazartesiden cumaya kadar tedavim devam ediyor. Moralim çok iyi Newcastle'ın maçlarını televizyondan izlemek hiç kolay değil. Takımın şuan her oyuncuya her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacı var çünkü düşme potasının hemen üstündeyiz"

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam