F.Bahçe için şok sözler!

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olan ve kadrosuna katmak için Fransız kulübü Montpellier ile görüşmelerini sürdürdüğü Younes Belhanda'nın durumu için Montpellier başkanı Louis Nicollin şok bir açıklamada bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
F.Bahçe için şok sözler!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 18:49
Fransa Ligue 1 ekiplerinden Montpellier'de forma giyen ve Fenerbahçe'ye transferi gündemde olan Younes Belhanda'nın durumu belirsizliğini koruyor. Özellikle fiyat konusunda anlaşma sağlayamayan iki taraftan Montpellier başkanı Louis Nicollin, Fenerbahçe için çok sert ifadeler kullandı.

L'equipe'e durumla ilgili konuşan Nicollin "Değişen bir durum yok. Fenerbahçe parayı bize 3 taksitte ödemek istedi. Paraları kendilerine kalsın, o parayı alıp uygun bir yere koysunlar." diyerek önerilen ücret ile ödeme şeklinden memnun olmadığını söyledi ve kullandığı sözlerle herkesi şok etti.

Nicollin ayrıca Belhanda'yı istediği iddia edilen bir diğer takım Tottenham hakkında da açıklamalarda bulundu ve "Tottenham'dan bize bir teklif gelmedi. Eğer iyi bir teklif gelirse Belhanda ayrılabilir. Biz o olmadan, o da biz olmadan devam edebilir." şeklinde konuştu.

MONTPELLİER BAŞKANI'NIN GARİPLİKLERİ! TIKLAYIN...GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam