"Mou kazanırken herşey yolundaydı"

Barcelonalı defans oyuncusu Gerard Pique, Real Madrid teknik direktörü Jose Mourinho'nun dün her hareketinin onaylandığını bugün ise her yönünün eleştirildiğini belirtti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Mou kazanırken herşey yolundaydı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2013 18:42
Barcelona defansı Gerard Pique, İspanya'da eleştiri yağmuruna tutulan Real Madrid teknik direktörü Jose Mourinho hakkında açıklamalarda bulundu.

Pazartesi günü yapılan Barcelona idmanı ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İspanyol oyuncu; Mourinho eleştirilerine gülüyorum. Real Madrid şampiyon olduğu zaman ona olan ilgiyi ve her hareketinin kabul görmesini daha dün gibi hatırlıyorum. Camp Neu'da Tito'nun gözüne parmağını sokmuştu. Peki bu olaydan sonra ne kadar maç ceza aldı? Tabii ki hiç almadı. Şimdi de Iker Casillas ile uğraşıyor. Mourinho hep böyleydi. Herşey yapmasına izin veriliyordu" diye konuştu.

İspanya'daki spor medyasını da eleştiren Pique; "Bence medya nasıl hareket ettiğine biraz dikkat etmeli. Bunu hem Madrid'i hem de Barcelona'yı destekleyen gazeteler için söylüyorum. Biz şu anda herşeyi mükemmel yapmıyoruz ama Mundo Deportivo ve Sport'A bakacak olursanız, herşeyi harika yapıyormuşuz gibi gösteriliyoruz" dedi.

İspanya La Liga'da sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek istediklerini ve bunun için çok çalıştıklarını da belirten Pique; "Umuyorum ki sezon sonu kupayı kaldıran taraf biz oluruz. Bunun için yeterli motivasyonumuz var" dedi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam