Lampard, İtalya'ya...

İngiliz futbolcu Frank Lampard'ın menajeri, yıldız ismin sezon sonunda Chelsea'den ayrılacağını açıklarken, Lampard'ın sürpriz bir İtalyan ekibine de gidebileceğini ifade etti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Lampard, İtalya'ya...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Ocak 2013 03:14
Sezon sonunda Chelsea ile sözleşmesi sona erecek olan tecrübeli orta saha oyuncusu Frank Lampard'ın menajeri önemli açıklamalar yaptı. Menajer Steve Kutner, sezon sonunda Lampard'ın Chelsea'den kesin olarak ayrılacağını duyurdu.

Lampard ile hakkında çıkan iddiaların üzerine Steve Kutner'in yaptığı açıklamalar İngiliz basınında geniş yer buldu. Kunter, "Gelecek ile ilgili kesin konuşmak gerekirse, Lampard'ın Chelsea'den ayrılacağını söyleyebiliriz. Bu ayrılık sonrasında Lampard, üst düzey bir takımda kariyerine devam etmek istiyor. Tek önemli unsur Frank'ın önemli bir kulüpte, önemli kupalar için oynama düşüncesi" diye konuştu.

LAMPARD, LAZIO'YA MI GİDECEK?

Çin ve Rusya gibi kulüplerin teklifine Lampard'ın sıcak bakmayacağınını altını çizen Steve Kutner, İtalyan ekibi Lazio ile ilgili de kafalarda soru işareti oluşturan ifadeler kullandı.

Lazio dedikoduları hakkında konuşan Kunter, "Serie A ve Lazio neden olmasın? Gerçekler bize doğru kulübü gösterecek. Lazio'nun Lampard için ideal kulüp olup olmadığı zamanla belli olacaktır" diye açık kapı bıraktı.

Öte yandan Lazio'nun yanı sıra bir başka İtalyan ekibi Inter'in de Frank Lampard ile ilgilendiği iddia ediliyor.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam