Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Kobe'nin, 1996'da Clippers'la yaptığı özel antrenman videosu ortaya çıktı!

LA Clippers'ın eski yardımcı koçu Rex Kalamian, efsane oyuncu Kobe Bryant'ın 1996'daki Draft öncesi Clippers antrenmanının özel bir görüntüsünü ortaya çıkardı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
LA Clippers'ın eski yardımcı koçu Rex Kalamian, efsane oyuncu Kobe Bryant'ın 1996'daki Draft öncesi Clippers antrenmanının özel bir görüntüsünü ortaya çıkardı.

Kobe, Charlotte Hornets tarafından Draft edilip aynı gece Los Angeles Lakers'a takas edilmeden önce, Clippers ile bir Draft öncesi antrenmanı yapmıştı.

Clippers'ın eski asistan koçlarından Kalamian, Los Angeles Times'tan Andrew Greif'in yazdığı bir makalede bazı özel görüntüleri paylaştı.

Greif, yazısında şunları kaleme aldı:

"Kalamian sabah 9:30'da start verir vermez, 17 yaşındaki Kobe Bryant hızlıca birkaç turnike bırakmaya başlamıştı ve koç, etrafındakilerle beraber benzersiz bir şey izlediklerini hızlıca fark etmişti:

'Muhtemelen şu ana kadar görülmüş en atletik Mikan antrenmanını yaptı. 
Bir noktada, yardımcı antrenörlerden Jim Brewer yanımdan geçerken, 'Şu anda gördüklerimi sen de görüyor musun?' dedi. Bu videonun, bir gün tekrar izlemek isteyeceğim bir video olduğunu biliyordum. Kasedi bir kutuya koymuştum ve çok uzun süredir de orada duruyordu.'"