Jason Denayer, neden İstanbul'a gelmedi?

Bu sabah İstanbul'da olması beklenen Jason Denayer, son anda Belçika'dan Manchester'a geçince İstanbul'a gelişi rötar yaptı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Jason Denayer
Jason Denayer
31 Ağustos 2016 07:49
Galatasaray'ın 1 sezon daha kiralamayı planladığı Jason Denayer'e kulübü Manchester City zorluk çıkarıyor.

Bu sabaha karşı İstanbul'a gelmesi beklenen Belçikalı savunmacıya City Yönetimi, izin vermedi ve İngiltere'den kendisine talip olan kulüplerden birinde forma giymesi için ısrarını sürdürdü.

Galatasaray'a gelmeye çok istekli olan ve her konuda anlaşan Jason Denayer ise kulübünün teklifinin aksine yeniden sarı-kırmızılı formayı giymek için kararlı olduğunu bildirerek, kendisine izin verilmesi için talebini sürdürdü.

Kulübünün izin vermemesi yüzündün bu sabah gelemeyen Denayer hala Galatasaray'a gelmek için menajeri ile birlikte Manchester City Yönetimi ile görüşmelerini sürdürüyor. Eğer Denayer kulübünü ikna ederse faksla imza atarak 1 yıl daha Galatasaray formasını giyecek.

BELÇİKA BASININDAN FARKLI BİR İDDİA

Belçika basınında yer alan haberlere göre; Jason Denayer, Belçika U21 Milli Takım kampından direkt İstanbul'a geçmeyi planlıyordu ancak son anda Manchester'da bazı işleri çıktı ve bu nedenle gece İstanbul yerine Manchester'a geçti. Bu sabaha doğru İstanbul'da olması gereken Denayer, bu nedenle gece yarısı Manchester'a indi.

Manchester'daki işlerini bu sabaha karşı bitirmesi beklenen Jason Denayer'in, sabah ilk uçağa bineceği ve öğleden sonra İstanbul'da olacağı kaydedildi.

Jason Denayer'in Sunderland'den gelen teklifi reddettiği ve Galatasaray'a imza atacağı ifade edildi.


Tümü
TÜMÜ