Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Giannis, Chris Paul'u takımda istiyor" iddiası!

NBA muhabiri Brandon "Scoop B" Robinson'a göre Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, ekibinin Chris Paul ile anlaşmasını istiyor.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA muhabiri Brandon "Scoop B" Robinson'a göre Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, ekibinin Chris Paul ile anlaşmasını istiyor.

Antetokounmpo, hafta sonu Bucks yönetimiyle bir toplantı yapmıştı ve Giannis, takım arkadaşı olarak sahip olmak isteyeceği oyuncuların bir listesini sunmuştu.

"Scoop B", durumu şu tweet'le açıkladı:

"Giannis Antetokounmpo'nun hafta sonu Bucks yönetimiyle yaptığı toplantı, Greek Freak'in ayrıca takım arkadaşı olmak isteyeceği oyuncuların bir listesini vermesini de içeriyordu. Bana Chris Paul'un da o listede olduğu söylendi."