F.Bahçe'de meraklı bekleyiş, 15 OCAK!..

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım ile ters düştüğü için yönetimden ayrıldığı öne sürülen Ali Yıldırım'ın göreve dönüp dönmeyeceği 15 Ocak'ta belli olacak.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
F.Bahçe'de meraklı bekleyiş, 15 OCAK!..
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Ocak 2013 11:55
- SPORX - Fenerbahçe'de sportif sorumlu ve teknik direktör Aykut Kocaman'ın görevine dönmesinden sonra gözler geçtiğimiz yıl takımın en ön planda yer alan yönetcisi Asbaşkan Ali Yıldırım'a çevrildi.

Şike soruşturması süresince sarı-lacivertli kulüpte başta Kocaman olmak üzere tüm takımın yanında bulunarak her gün büyük emek harcayan Yıldırım'ın 15 Ocak'ta göreve dönüp dönmeyeceği merakla bekleniyor.

Yaklaşık iki aydır kulübe uğramayan ve bir süre önce abisi başkan Aziz Yıldırım ile Alex de Souza'nın gönderilmesinde ters düştüğü öne sürülen Yıldırım için sarı-lacivertli kulüp "izinde" açıklamasında bulunmuştu.

Fenerbahçe Spor Kulübü yaptığı açıklamada "Asbaşkanımız Sayın Ali Yıldırım, 15 Ocak 2012 tarihine kadar sağlık ve özel işleri nedeniyle Yönetim Kurulumuz tarafından izinli kabul edilmektedir." ifadesini kullanmıştı.

Bir süredir yurtdışında olduğu öğrenilen Ali Yıldırım'ın yurtdışında transfer çalışmalarına katkı yaptığı da öne sürülürken bir diğer önemli iddia ise Fenerbahçe'de gelecek yıldan itibaren uygulanacak yeni yönetim biçimi.

Sarı-lacivertli kulüpte takımın idari işlerinin tüm sorumluluğunun bir CEO'ya yükleneceği ve başkan Aziz Yıldırım dahil birçok yöneticinin gelecek yıl ön planda olmayacağı iddia ediliyor.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam