Draymond, yeni takım arkadaşı CP3 için: "Pisliğin teki..."

Golden State Warriors forveti Draymond Green, yeni takım arkadaşı Chris Paul'un "kendisi gibi pisliğin teki" olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; NBA.com
Abone Ol
Draymond, yeni takım arkadaşı CP3 için: 'Pisliğin teki...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Ekim 2023 15:51
Golden State Warriors forveti Draymond Green, yeni takım arkadaşı Chris Paul'un "kendisi gibi pisliğin teki" olduğunu söyledi.

Draymond, bu yaz takas yoluyla takıma katılan yeni takım arkadaşı Paul'den bahsederken sözlerini sakınmadı.

Yıllar boyunca yoğun playoff mücadelelerinde karşı karşıya geldiği eski rakibi hakkında Green, Warriors'ın medya günündeki basın toplantısında, bu çatışmaların ortak rekabetçi ruhlarının bir sonucu olduğunu vurguladı:

"Chris'i ona karşı rekabet etmek dışında hiç tanımıyordum. Chris'in nasıl rekabet ettiğini izlediyseniz, tam bir pislik olduğunu görebilirsiniz. Aynı şeyi benim için de söyleyebilirsiniz, sorun değil.

Ama aynı zamanda bu ligde geçirdiğim 11 yıl boyunca karşılaştığım en rekabetçi adamlardan biri. Ben de öyle bir adamım ve kimseye karşı geri adım atmam. O da aynı şekilde. Bu da haliyle bazı çatışmaları beraberinde getiriyordu."

Green, CP3 ile yıllar boyunca şampiyonluk için rekabet etmeleri sebebiyle aralarında gelişen husumeti ise kabul etti:

"Bizim rekabet ettiğimiz düzeyde oynadığınızda bazen bu beraberinde bir nefret de getiriyor, çünkü aynı şeyin peşinde oluyoruz. Bu kesinlikle aramızda husumet yaratmıştı."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam