A Milli Kadın Basketbol Takımı'nda 3 oyuncu kadrodan çıkarıldı

2018 FIBA Dünya Kupası öncesi hazırlıklarını sürdüren A Milli Kadın Basketbol Takımı'nda 3 oyuncu sakatlıkları nedeniyle kadrodan çıkartıldı.

Haber; AA
Abone Ol
A Milli Kadın Basketbol Takımı'nda 3 oyuncu kadrodan çıkarıldı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
28 Haziran 2018 16:58
İspanya'nın Tenerife kentinde 22-30 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 2018 FIBA Dünya Kupası öncesi hazırlıklarını sürdüren A Milli Kadın Basketbol Takımı'nda 3 oyuncu sakatlıkları nedeniyle aday kadrodan çıkarıldı.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamada, Dünya Kupası hazırlıkları çerçevesinde ikili temas maçları için 2 Temmuz Pazartesi günü Kanada'ya gidecek ay-yıldızlı ekipte, Elif Emirtekin, Gizem Sezer ve Alperi Onar'ın sakatlıklarında dolayı yer almayacakları, bu oyuncuların kamptan ayrıldıkları duyuruldu.

Kupada B Grubu'nda Arjantin, Avustralya ve Nijerya ile yer alan milliler, Edmonton kentinde Kanada ile oynayacağı hazırlık maçlarının ardından kampın ikinci etabını tamamlayarak çalışmalarına ara verecek.

Milliler, temmuz ayında açıklanacak Dünya Kupası aday kadrosuyla 1 Ağustos'ta toplanarak üçüncü hazırlık etabı kapsamında düzenlenecek kondisyon çalışmaları için Slovenya'ya gidecek.


Tümü
TÜMÜ