Sinan Kaloğlu'ndan gençlere mesaj!

İzmir ekibi Altay'ın teknik direktörlüğünü yapan Sinan Kaloğlu, genç futbolculara forma mesajı verdi. Kaloğlu, oyuncularına dokunmak istiyor.

Haber; AA, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Sinan Kaloğlu'ndan gençlere mesaj!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
28 Haziran 2022 16:32
Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altay'ın teknik direktörü Sinan Kaloğlu, İzmir'deki çalışmalarda yer alan genç oyuncuların performanslarından memnun olduğunu ifade etti. Kaloğlu, yaptığı açıklamada, İzmir'de genç ağırlıklı 32 kişilik kadroyla 24 Haziran'da başladıkları çalışmalarını bugün tamamladıklarını söyledi.

"GENÇ OYUNCULARI GELİŞTİRMEK İSTİYORUZ"

Yarından itibaren Afyonkarahisar'da kamp yapacaklarını bildiren Kaloğlu, "Afyonkarahisar kampımızda hem tempomuzu hem de çalışmalarımızı arttıracağız. Hazırlık maçlarımız olacak. Kadromuzda altyapıdan, kiralıktan dönen gençler var. Hepsinin hem tempolarını artırmak hem oyunsal olarak pozisyon bilgisini geliştirmek hem de maçlardaki durumlarına bakmak istiyoruz. Sonra bir ara verip ikinci etabımız olacak. Şu an çalışmalarımız gayet iyi gidiyor. Çocukların çalışmasından çok memnunum. Çok istekliler, birçoğu da zaten hazır gelmiş, bu da güzel bir şey. Yavaş yavaş hepsi birbirini de tanıyacak. Güzel bir kaynaşma ortamı var şu anda. Çalışmalarımız iyi gidiyor" ifadelerini kullandı.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ