Robinho'nun hayalkırıklığı!

İtalya'dan ayrılmayı kafasına koyan Robinho için Brezilya ekibi Santos'tan gelen son teklif ne Milan'ı ne de oyuncuyu tatmin etti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Robinho'nun hayalkırıklığı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Ocak 2013 16:16
Ülkeleri Brezilya'ya dönmek isteyen Pato ve Robinho'dan sadece 1 tanesini kaybetmeye razı olduklarını söyleyen Milan, Robinho pazarlığı için Santos'tan yeni bir teklif alırken, gelinen son aşama İtalyan kulübünü ve Robinho'yu tatmin etmedi.

İtalyan medyasında çıkan haberlere göre; Brezilya ekibi Robinho için Milan'a 7 milyon euroluk son bir teklif yaptı. Brezilyalı futbolcu için ise ise senelik 3.6 milyon euroluk bir sözleşme hazırladı.

Bu teklif ne Milan'ı ne de Robinho'yu mutlu ederken, ülkesine geri dönmek isteyen futbolcunun senelik 4.8 milyon euro ücret istediği, son teklif sonrası ise hayalkırıklığına uğradığı belirtildi.

Robinho için 10 milyon eurodan aşağı inmeyi düşünmeyen Milan ise bu teklifi geri çevirirken, 28 yaşındaki futbolcu için sırada bekleyen Flamengo ve Fluminense'nin ise bu bonservis bedelini verip vermeyecekleri ise belirsizliğini koruyor.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam