Casillas: "Ben robot değilim"

Real Madrid'de teknik direktör Jose Mourinho'nun Malaga maçında yedek bırakmasının ardından hakkında bir çok spekülasyon yapılan kaleci Iker Casillas, bazı açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Casillas: 'Ben robot değilim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 00:30
La Liga'da oynanan ve Real Madrid'in 3-2 kaybettiği Malaga maçında Jose Mourinho, takım kaptanı olan kaleci Iker Casillas'ı yedeğe çekmiş ve kaleyi Adan'a teslim etmişti. Mourinho buna neden olarak ise Adan'ın Casillas'tan daha iyi olmasını göstermişti.

Bu olayın yankıları hala sürerken, Casillas önemli açıklamalarda bulundu. İspanyol kaleci, "Aslında kendimi çok iyi hissediyorum ama sonuçta ben de bir robot değilim. Herkesin iyi veya kötü zamanları olabiliri ama ben iyiyim." dedi.

Real Madrid kaleci antrenörü olan Silvino Lauro ile aralarında prrblem olduğu iddia edilen Casillas, bu konuda ise, "Lauro'dan çok şey öğrendim. Onunla çalışmak çok güzel, tıpkı daha önceki kaleci antrenörleriyle olduğu gibi. Tüm antrenörlerimden öğrendiğim şeyler oldu." şeklinde konuşarak, bir anlam da bu söylentilere cevap vermiş oldu.

Real Madrid'in bu sezon ligde kötü bir performans göstermesi üzerine de konuşan Casillas, "Stres yüzünden bu durumdayız diyemem ama ligde istediğimiz yerde değiliz. İşler iyi gitmedi ve bu yüzden üzgünüz. Bizi en çok üzen şey ise taraftarlımızın üzülmesi. Yine de pes etmeyeceğiz. Daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz. Daha fazla çalışacağız ve umuyorum ki sonucunu da sahada alacağız." dedi.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam