Messi: "Her şeyi geliştirmeliyim"

Lionel Messi, her özeliiğini her gün geliştirmesi ve asla rehavete kapılmaması gerektiğini kendine her gün telkin ettiğini söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Messi: 'Her şeyi geliştirmeliyim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ocak 2013 13:31
4. kez üstüste Altın Top ödülünün sahibi olan Lionel Messi, ödül töreninin ardından ilk kez basına açıklamalarda bulundu. Her geçen gün her türlü özelliğini geliştirmesi ve rehavete kapılmaması gerektiğini söyleyen Messi, kendisine her zaman bu öğütleri telkin ettiğini belirtti.

ESPN'e konuşan Arjantinli megastar; "Umarım geçtiğimiz sezondan daha fazla kupa kazanırız. Benim hedefim büyükmek, olduğum yerde kalmak değil. Her zaman söylediğim gibi, herşeyi geliştirmem gerekiyor." diyen Messi; "Ödül spektakülerdi, ve diğer herşey çok özeldi. Ödül töreninde giyilen kıyafetler, bizim takımın kendini göstermesi. Çok mutluyum. Şimdi ise daha da gelişmeyi, büyümeyi düşünüyorum." diyerek geçmişte yapabildiklerine güvenerek daha fazlasını hedefleyeceğini belirtti.

Ligdeki rakipleri Real Madrid'in çok iyi bir takım olduğunu belirten Messi; "Ligde henüz hiçbir şey kesinleşmiş değil. Real Madrid'e karşı açıkara önde olduğumu bir yıl daha yaşıyoruz. Ancak, biliyoruz ki asla bırakmamamız gerekiyor. Tüm dikkatimizi bu konuya vermeli ve asla rehaveete düşmek gibi bir hataya düşmemeliyiz." diyerek röportajına son verdi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam